יזמות ותמ"א 38

נ.ע. הבונים היא חברת נדל"ן מובילה בכל ענפי הבנייה, כולל תכנון ויזמות תמ"א 38.
תכנית המיתאר הארצית תמ"א 38, היא תכנית שנועדה לחזק מבנים שנבנו לפני 1980 בפני רעידות אדמה. במסגרת התכנית מתוכננים לקום פרויקטים רבים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, שיכללו הקמת מבנים, חיזוק מבנים קיימים וביצוע תוספות בנייה כמו מעליות, חדרי בטחון, מרפסות, חניות וכן הלאה. כדי לעמוד בראש פרויקט יזמות תמ"א 38, יש צורך בידע נרחב בתחום הבנייה והנדל"ן, בהכרות עם כל החקיקה והנהלים, ובחזון ואת כל זה תוכלו למצוא אצלנו, בחברת נ.ע. הבונים.
נ.ע. הבונים – חברה בעלת חזון ומחויבות להצלחה
חברת נ.ע. הבונים היא חברת יזמות, בניה ונדל"ן, בעלת ניסיון רב בכל ענפי הבנייה וגם בתכנון ויזמות בתחום ההתחדשות העירונית, במסגרת תמ"א 38. החל מתהליך ההתקשרות עם בעלי הדירות לצורך תכנון הפרויקט, אנחנו נהיה שם כדי ללוות, לייעץ, להכין תכניות ולפעול לקבלת היתרי בנייה. במהלך כל שנות עבודתנו בתחום הבנייה, למדנו איך לעבוד מול אנשי המקצוע השונים וכיצד להתנהל מול הרשויות ואת הידע הזה נרתום לטובת קידום הפרויקט והצלחתו.
החברה שלנו מבצעת עבודות חיזוק למבנים קיימים, בניית קומות נוספות וסגירת שטחים להרחבת דירות קיימות, תוספות בנייה הכוללות מעליות, חניות, מרפסות, מרחבים מוגנים וכן הלאה, לפי הנחיות תכנית המיתאר וועדות התכנון והבניה, תכנית האדריכל ואישורים הנדסיים. בזכות הניסיון הרב שרכשנו לאורך השנים והגב הכלכלי של חברתנו, אתם נהנים מהסטנדרטים הגבוהים של שירותי הניהול והפיקוח שלנו ביזמות תמ"א 38, ומצוות אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, שיעמדו לרשות הפרויקט, כולל ביצוע הפרויקט בפועל ועמידה בקשר מול כל הגורמים המעורבים. חברת א.א. הבונים מציבה את טובת הדיירים במרכז ופועלת בשקיפות ובמקצועיות מהרגע הראשון ועד לשלב קבלת ההיתרים וסיום הבנייה.
אמינות, מקצועיות ומחויבות להצלחה הם שלושת היסודות של החזון שלנו ובאמצעותם אנו נוטעים יסודות יציבים וחזקים בכל פרויקט נדל"ן שלקחנו על עצמנו.
לקבלת פרטים נוספים אודות פרויקטים ועבודות יזמות במסגרת תמ"א 38, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.