הופכים את החלום למציאות!
מקצועיות ויושרה
עבודה בצמוד לאדריכלים ומעצבים
כל עבודות הבניה במקום אחד!

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

שירותי הנדסה

שירותי הנדסה הינם שירותים קריטיים וחשובים ביותר בכל תהליך בנייה. לא רבים יודעים, אבל מהנדסי המבנים הם בעצם אלו שמספקים שירותי הנדסה שעוזרים להוציא את המבנה מהכוח אל הפועל, כלומר, להפוך את התוכנית שעל הדף לבית חלומי ומציאותי.

שירותי הנדסה תפקידם להפוך את התוכנית האדריכלית לתוכנית ממשית שניתן ליישם בפועל וכך ליצור את הבסיס והשלד של המבנה. שירותי הנדסה נחוצים וחשובים לכל מי שבונה בית או משפץ את ביתו. שירותי הנדסה דואגים למבנה יציב וחזק, שמתוכנן ונבנה לפי חוק התכנון והבנייה, דבר אשר ניכר היטב גם בתוכניות הבנייה המוגשת על מנת לקבל היתר, ששירותי ההנדסה הם חלק מהשירותים הנדרשים על מנת להרכיב אותה כראוי.

כל אחד שבונה בית רוצה להיות בטוח שהמבנה שלו יציב וקיים. רצון נוסף וחשוב לא פחות הוא שהמבנה או הבית יראה בסוף דומה מאוד לתוכנית האדריכלית שעל הנייר. הכי מדהים הוא לראות את בית החלומות שדמיינתם בעיני רוחכם מופיע מול עיניכם במציאות, רק מחכה שתעברו כבר להתגורר בתוכו. בנוסף לכך, תפקידם של שירותי ההנדסה הוא לתכנן את הכל מראש וכך לחסוך בעלויות מיותרות ולהציע לכם את ההצעה הריאלית והזולה ביותר. תכנון נכון של בניין או מבנה, חוסך כסף רב, כסף שאנו בנ.ע הבונים מאמינים שמגיע לכם לחסוך.

אנחנו בנ.ע הבונים מעמידים לרשותכם את שירותי ההנדסה הטובים ביותר בשוק. מהנדסי הבניין שלנו הם בעלי ותק וניסיון רב. תנו לנו להפוך את החלום שלכם למציאות, תרתי משמע. אנו נממש את התוכניות ונעזור לבתים שלכם לקרום עור וגידים מול עיניכם ממש כמו שהם נראים בתוכנית על הנייר. כמובן, נעשה את הכל תוך דאגה לכללי הבטיחות ושמירה על מבנה ושלד יציבים, הכל למען הבטיחות והשמחה שלכם ושל כל דיירי הבית או המבנה העתידי.

למה דווקא נ.ע הבונים?

מקצועיות

עמידה בלוחות זמנים

חומרי גלם איכותיים

ליווי ושירות לאורך הפרויקט

מחיר

הפרויקטים שלנו

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן