הופכים את החלום למציאות!
מקצועיות ויושרה
עבודה בצמוד לאדריכלים ומעצבים
כל עבודות הבניה במקום אחד!

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

עבודות שיפוצים

עבודות שיפוצים וגמר הן חלק הקובע מרכיבים חשובים ביותר בתהליך הבנייה, כמו האסתטיקה של המבנה והנוחיות שלו. מאחר ועבודות השיפוצים והגמר חשובות כל כך, הן דורשות איש מקצוע המתמחה בתחומים אותן הן כוללות, למשל: עבודות חשמל, חלונות, דלתות מטבח וכל הדברים שיש להתקין בדירה לאחר עבודות השלד.

בין אם הבית בשלבי בנייתו האחרונים, ובין אם הוא בנוי כבר, עבודות הגמר או השיפוץ חייבות להתבצע על ידי קבלן שיפוצים מומחה, אמין ומקצועי שיעניק לכם את הבית הנוח והמפואר שתמיד חלמתם עליו.

 בנוסף לכך, אם מטרתכם היא להרחיב או לשקם מבנה- אנחנו הכתובת. אנו מתמחים בשיקום והרחבת מבנים ומציעים את השירות המקצועי ביותר. אנו נטפל עבורכם במסירות בכל מה שקשור לעמידות המבנה למים ונזקי מזג האוויר, בטיחות המבנה, האסתטיקה שלו והנוחות למשתמשים.

אצלנו בנ.ע. הבונים, אנו מעניקים ללקוחות שלנו את עבודות הגמר, השיפוצים, השיקום וההרחבה האיכותיות ביותר. על ידי שימוש בניסיון שלנו, יתקבל מבנה מושלם, חדיש, נוח ושמיש. המוטו שלנו הוא עמידה בזמנים, עבודה עם אנשי המקצוע האיכותיים ביותר,  נוכחות תדירה באתר הבנייה, עבודה עם החומרים הטובים בשוק והקפדה על בטיחות, אסתטיקה ונוחות מעל הכ

 

למה דווקא נ.ע הבונים?

מקצועיות

עמידה בלוחות זמנים

חומרי גלם איכותיים

ליווי ושירות לאורך הפרויקט

מחיר

הפרויקטים שלנו

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן