הופכים את החלום למציאות!
מקצועיות ויושרה
עבודה בצמוד לאדריכלים ומעצבים
כל עבודות הבניה במקום אחד!

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

הגשות להיתר

העולם של היתרי הבנייה יכול להיות מסובך ומפחיד עבור האדם הפשוט שאף פעם לא נתקל בו או התעסק איתו. אחד היתרונות הגדולים בהתייעצות עם מומחה הוא השקט הנפשי שמביאה איתה הידיעה שאתה נמצא בידיים טובות ומישהו שמבין בנושא מטפל בו עבורך במסירות.

אולי אתם אפילו שואלים את עצמכם מה הם בכלל היתרי בנייה. היתרי בנייה הם רישיון מרשות הרישוי או מהועדה המקומית לתכנון ובנייה. הרישיון כפוף לחוק התכנון והבנייה וכולל את התקן הישראלי. למסמך מצורפות תוכניות המבנה, מפת מדידה ואישור מהרשויות והגופים שנדרש אישורם. בנייה ללא היתר היא מסוכנת מאוד וגם נחשבת לעבירה פלילית.  

היתרי בנייה כוללים בדיקות שונות שיש לבצע לפני שבונים בית, קונים או מוכרים נכס. יש לבדוק את הזכויות, לשים לב לחריגות בנייה, להיות עם יד על הדופק באופן שוטף לגבי כל תוכניות הבנייה ולהכין תוכנית אדריכלית בהתאם לחוק התכנון והבנייה ולתקנות ולתוכניות המיוחדות שחלות על המקום. יש לשים לב לכל הנספחים שנדרשים מהרשויות השונות, בלעדיהן לא תוכלו להתחיל בתהליך הבנייה. למשל, יש קבל אישורי אינסטלציה, בטיחות אש ולעבור עוד מספר ביקורות על מנת לזכות באישור. יש להיות בקשר שוטף ורציף עם מפקחים שונים מטעם רשויות במו שירותי התברואה, הכבאות וההנדסה. בנוסף לכל ההליכים שציינו, יש להקפיד על הליכים תקינים בתוכניות העבודה לפני הבנייה וגם בזמן הבנייה בשטח לאחר שמתקבלים היתרי הבנייה.  

זה נשמע לכם כמו כאב ראש? אתם לא מבינים בזה כלום? אתם חושבים שאתם היחידים שמרגישים כך? אנחנו מבטיחים לכם שאתם לחלוטין לא לבד בזה. היתרי בנייה הם אכן דבר מסועף, בירוקרטי ומסובך, אך התפקיד שלהם הוא לשמור על החיים וביטחון שלכם כמובן, ושל כל העוסקים במלאכה.

אז מה עושים? תנו לנו לשבור את הראש בשבילכם. תנו לצוות המומחים שלנו ללוות אתכם במסירות צעד אחד צעד עד לקבלת היתרי הבנייה הנכספים. אנחנו מתמחים בכך ומבטיחים להיות שם עבורכם בכל שלב, מהעבודה מול הרשויות, דרך התוכניות ועד הפרטים החשובים שכוללים אינסטלציה, אש ובטיחות. לא נשאיר אתכם לרגע לבד. נענה על כל השאלות, וביחד נעבור את כל השלבים בדרך להיתרי הבנייה שלכם.

מהיתרי בנייה עבור עוד חדר קטן בבית ועד פרויקטים של תמ"א 38 ותוספות בנייה, אנחנו בנ.ע הבונים כאן בשבילכם לאורך כל הדרך. כדי ללוות, ליעץ, להתמודד ולהשיג לכם את היתרי הבנייה שיתחילו תהליך משנה חיים עבורכם, בניית המבנה שתמיד רציתם.

למה דווקא נ.ע הבונים?

מקצועיות

עמידה בלוחות זמנים

חומרי גלם איכותיים

ליווי ושירות לאורך הפרויקט

מחיר

הפרויקטים שלנו

ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר ללא עלות!

התקשרו 054-9145200 או השאירו פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר ולעזור:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן