קבלן גמר

עם נ.ע. הבונים – התוצאה הסופית מושלמת!
קבלן גמר הוא השלב האחרון לפני מסירת המפתח, ואת המפתח שלכם אתם רוצים לקבל מקבלן גמר של נ.ע. הבונים.
קבלן גמר הוא הקבלן האחראי לכל השלבים האחרונים בביצוע הפרויקט, כולל הכנת המבנה למגורים, והוא איש המקצוע מולו תעמדו ביום שתקבלו את המפתח לבית החדש. כדי שתוכלו להיכנס לבית החדש ולהיות מרוצים מהתוצאה, כדאי לבחור היטב את קבלן הגמר על סמך עבודות קודמות והמלצות חיוביות. עם חברת נ.ע.  הבונים אתם יכולים להיות רגועים.
אנחנו חושבים כבר מההתחלה על השלב האחרון
חברת נ.ע. הבונים היא חברה מובילה בתחום היזמות והבנייה, הכוללת קבלנים מורשים הרשומים ברשם הקבלנים ואנשי מקצוע בכל ענפי הבנייה. חברת נ.ע. מתחייבת לאמינות ומקצועיות, ולביצוע כל עבודות הגמר הנדרשות ברמת גימור גבוהה, העומדת בכל הציפיות. קבלן הגמר וצוות העובדים שלו, הם עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב ומיומנות בכל התחומים הנדרשים: איטום ובידוד, חיפוי וריצוף, טיח וצביעה, אינסטלציה וחשמל וכן הלאה.
בזכות הניסיון שלנו, אנו רואים כבר מההתחלה את כל מה שיהיה צריך לבצע, ללטש ולחזק בשלבים האחרונים של הבנייה. חברת נ.ע. הבונים מעמידה לרשות לקוחותיה, צוות מקצועי המציע מגוון שירותים בכל תחומי הבנייה, וכך אפשר לקבל את כל מה שתצטרכו תחת קורת גג אחת. מלבד רמת המקצועיות הגבוהה, אנו ידועים בזכות השירות האדיב שלנו והליווי הצמוד לכל אורך הפרויקט, כך שתמיד יש אל מי לפנות ואת מי לשאול.
באמצעות עבודה מדויקת וקפדנית, הכוללת התייחסות לכל הפרטים הקטנים, הלקוחות שלנו יכולים להיות רגועים ולדעת שכאשר הם יקבלו את המפתח, הם יוכלו להיכנס לבית שיהיה מוכן עבורם, ללא תקלות או ליקויים, וכל מה שיישאר להם לעשות זה ליהנות מהבית החדש.
בסיומו של כל פרויקט אנו מתרגשים אתכם ביחד, ונהנים לראות כיצד עוד משפחה מרוצה מתחילה פרק חדש בחיים בבית שקיבל את החותם המקצועי של חברת נ.ע. הבונים.